PODMÍNKY VÝUKY ve skupinových jazykových kurzech: ------------------------------------------------- 1. Kurzovné se platí před nastoupením do kurzu a platí se na celý rok nebo půlrok. Kurzovné nezahrnuje učební pomůcky. 2. Výše kurzovného je stanovena podle počtu vyučovacích hodin (50 min). Uvedené kurzovné zahrnuje i manipulační poplatek (zápisné) ve výši 370,-Kč. Kurzovné i počet vyučovacích hodin jsou uvedeny v přihlášce. 3. Uvedené kurzovné platí, pokud se do kurzu přihlásí a zaplatí min. 5 studentů. Při menším počtu přihlášených škola studentům navrhne úpravu kurzovného a/nebo počtu vyučovacích hodin. Pokud student s touto úpravou nesouhlasí, je mu vrácena již zaplacená částka v plné výši. 4. Pokud je účtováno formou zálohy, je doplatek účtován do 4 týdnů po zahájení výuky. Cena se nenavyšuje. 5. V případě, že čas výuky neodpovídá časovým možnostem, které student uvedl v přihlášce, vrací škola studentovi již zaplacenou částku v plné výši. 6. PO CELOU DOBU kurzu může student požádat o přeřazení do jiného kurzu, který studentovi lépe vyhovuje, pokud daná pobočka takový kurz nabízí. 7. Neúčast na skupinové výuce nezakládá nárok na kompenzaci školného za tuto výuku. 8. Pokud se student, který zaplatil kurzovné, rozhodne ustoupit od smlouvy a nenavštěvovat jazykový kurz, platí: a) 4 týdny až 14 dní před začátkem kurzu vrací škola kurzovné v plné výši. b) méně než 2 týdny až do začátku kurzu vrací škola kurzovné bez 370,-Kč. c) v 1. týdnu kurzu činí storno poplatek 370,-Kč + 30% z ceny kurzovného. d) od 2. týdne vyučování do ukončení kurzu se zápisné ani školné nevrací. 9. Student potvrzuje, že byl seznámen se zásadami bezpečného chování v objektu jazykové školy během výuky, se zákazem kouření, odhazováním nedopalků do odpadkových košů a s tím, kde jsou únikové východy ze školy. 10. Student souhlasí se zpracováním osobních dat a s případným předáním těchto údajů subjektu hradícímu jeho jazykovou výuku.