pátek 19. dubna 2024

Rozcestník

Vyberte si nejlepší kurz pro vás

K výběru použijte menu nalevo nebo tento rozcestník odkazující na nejčastější kurzy.

večerní (odpolední) kurzy pomaturitní studium (kurzy) firemní kurzy

individuální kurzy dětské kurzy 4two kurzy

Který kurz si vybrat?

Večerní (odpolení) kurzy jsou určeny pro běžné studenty, kteří si najdou odpoledne čas na 100 minut výuky jazyka.

Pomaturitní studium je vhodné pro jakéhokoliv studenta, který maturitou ukončil střední školu. Nevíte ještě jakou vysokou školu si vybrat? Chcete mít prostě jenom čas, získat statut studenta a naučit se anglický jazyk nebo si udělat certifikát? Toto studium je přesně pro vás.

U firemních a individuálních kurzů si sami určujete, kdy bude výuka. Nemáte čas přes týden? Manažerské kurzy vám pomohou, budeme vás vyučovat ve vámi vybraném čase kdykoliv o víkendu.