sobota 27. dubna 2024

Firemní kurzy

Výuka je organizována v malých skupinkách cca 1 - 5 studentů.

Při zapisování do kurzů jsou žáci zkoušeni a zařazováni podle pokročilosti.

Vyučovací hodina = 50 min. = 520,- Kč
Cena nezahrnuje 370,- Kč zápisový poplatek
Tip: navštivte naši internetovou prodejnu učebnic ušetříte 10% z ceny nabízených knih!

Bezplatná výuka pro firmy (dotace EU)

Jsou pro Vaši firmu důležité cizí jazyky? Využijte jedinečné možnosti studovat 1/2 roku zdarma. EU hradí výuku i náhradu mezd!!!

Vše je zdarma. Evropská unie hradí nejen výuku, ale i veškeré mzdové náklady na studující zaměstnance po dobu výuky, včetně zdravotního a sociálního pojištění. Vše je hrazeno evropskými fondy – Vaše finanční spoluúčast je 15%!

Žádost není složitá ani časově náročná. Nejde o složité papírování nebo dokonce vytváření nového projektu. Ani v tomto kroku neinvestujete žádné peníze.

Žádat mohou firmy podnikající v následujících oborech:

• Strojírenství
  • Stavebnictví
  • Maloobchod (malé a střední firmy – do 250 zaměstnanců)
  • Ubytování
  • Pohostinství a gastronomie
  • Odpadové hospodářství
  • Zdravotnictví nebo sociální péče

Proč se rozhodnout pro jazykovou školu J. S. Agency?

• KVALIFIKOVANOST – Nabízíme jednoleté pomaturitní studium Aj a Nj, jehož kvalitu zaručuje akreditace ministerstva školství. Jsme členem prestižní Asociace cambridgeských škol, jejíž školení naši lektoři pravidelně navštěvují. S cambridgeským nakladatelstvím spoluvyvíjíme interaktivní CD-ROM pro Aj.

• ZKUŠENOST – Pořádáme již přes deset let pomaturitní studium Aj a Nj, jedinou opravdu intenzivní formu studia o téměř 600 hod za rok. Lektoři proto mají bohaté pedagogické zkušenosti, včetně zkušenosti s přípravou na mezinárodní certifikát (KET, PET, FCE, TELC, Zertifikat Deutsch)

• ZÁZEMÍ – Disponujeme 9-ti pobočkami v Čechách a celorepublikovou sítí kvalifikovaných lektorů. V případě nepředvídatelných problémů si pobočky pohotově pomáhají, aby se problémy nedotkly zákazníka.

Bližší informace Vám rádi sdělíme při nezávazném osobním pohovoru. Na následujícím odkazu zjistěte naši nejbližší pobočku a domluvte si schůzku.