pátek 26. dubna 2024

ONLINE KURZY

19. 3. 2020 | Mgr. Tomáš Sýkora

Nelákají vás online kurzy, protože postrádají "osobní přístup"? Zkuste náš "Easy chat"!

O co se jedná?

"Easy chat" je kurz, který vám nabízí výuku s profesionálními lektory přes online portál v pohodlí vašeho domova.

Jak lekce probíhá?

Lekce mají podobu klasického "chatu", ať už si vyberete individuální kurz nebo skupinový. Rozdíl oproti jiným online kurzům spočívá v tom, že zde vyučujícího nejen vidíte a slyšíte, ale můžete s ním hovořit a zároveň sdílíte i tzv. online "whiteboard", která funguje jako klasická interaktivní tabule. V neposlední řadě vám zaručujeme profesionální péči vyučujícího a individuální přístup!

Cíl?

Zaměření se liší podle přáních studenta. Můžete zvolit skupinový kurz, který je zaměřen na veškeré aspekty výuky jazyka. Anebo individuální. Zde si zvolíte zaměření. Je libo konverzaci, gramatiku, nebo přípravu ke zkoušce či maturitě? Nic není snazšího než si vybrat právě individuální výuku.

Kolik se platí?

To se liší podle vybraného jazyku, typu kurzu a zaměření. Vždy jde o rozumně zvolené předplatné určitého počtu hodin. Obecně můžeme říci, že s Easy chatem šetříte čas i peníze.

V čem jsme jiní?

Profesionalita a pravidelnost. Věříme, že zkušenosti a vhodná metodika je zárukou kvality. Zároveň naše lekce zaručují pravidelnost. Neučíte se "jednou za měsíc" anebo "až bude mít lektor/ka čas". Výuka probíhá pravidelně jednou či dvakrát za měsíc ve smluvený čas, což studentovi pomáhá zachovat si zdravý učební návyk. Bližší informace prosím žádejte u manažerů poboček.