neděle 5. května 2024

Suchen Sie eine/n Brieffreund/in?

12. 1. 2010 | Mgr. Tomáš Sýkora

\"Brieffreund\"

Suchen Sie eine/n Brieffreund/in?

Dali jste si na Nový rok předsevzetí a chcete se naučit cizí jazyk nebo se v něm výrazně zlepšit? Ideálním řešením je navštěvovat náš jazykový kurz a při tom si dopisovat s přáteli z celého světa. Nejen že zdokonalíte svůj jazykový projev, ale poznáte i život v jiné zemi a možná že se i zbavíte předsudků o jejích obyvatelích. Mnohá taková přátelství na dálku mohou přerůst v něco víc a může dojít i na nejednu návštěvu.

Využijte této příležitosti a pokud studujete němčinu (nebo angličtinu), zaregistrujte se. LETTERNET Vám zašle e-mail s odkazem, na který je nutné kliknout. Následně si založíte na stránkách Letternetu profil. Na Vaši poštovní adresu Vám bude zaslán ověřovací dopis s registračním kódem, který zadáte na příslušné webové stránce. Tím je registrace dokončena. Přátele můžete hledat díky svému webovému profilu online. Letternet se Vám podle zadaných koníčků atd. bude snažit najít vhodného partnera/rku. Dopisovat si můžete klasicky pomocí papírových psaníček. Na poštovní adresu by Vám měl chodit i bezplatný časopis Letternetu.

Neváhejte a pusťte se do toho! Macht mit! Los geht´s!