neděle 5. května 2024

Proč si přidat k pomaturitnímu studiu AJ ještě 1 jazyk?

16. 2. 2010 | Ing. Jitka Slavíčková

Proč si přidat k pomaturitnímu studiu AJ jeatě 1 jazyk?

1. Máme-li jeden akolní rok na pomaturitní studium angličtiny, proč nevyužít tohoto času k získání dalaích vědomostí a certifikátu ze apanělatiny nebo němčiny?

2. Prvním předpokladem pro získání zaměstnání je znalost angličtiny, znáte-li dalaí jazyk - apanělatinu - máte jasnou převahu nad ostatními uchazeči o téže zaměstnání. Je pro Vás otevřena celá Jižní Amerika!

3. Nabízíme Vám po 4 hod angličtiny za den jeatě 2-3 hod apanělatiny od pondělí do čtvrtka - tedy 8 nebo 12 hodin apanělatiny za týden .

4. Angličtina od 9 hodin do 12:15 a výuka apanělatiny od 12:30 do 14 nebo 14:45 hodin. Angličtina jako pomaturitní studium, apanělatina jako denní studium.

5. Výhody - získáte v červnu následujícího roku dva mezinárodní certifikáty .

6. Studium apanělského jazyka může být zakončeno zkouakou DELE, která se skládá v květnu nebo listopadu na institutu Cervantes v Praze.

7. Typy zkouaek ze apanělatiny jsou A1, A2, B1, B2, C2.

8. Ceny těchto zkouaek se pohybují mezi 1.250 až 2.400,- Kč .

9. Požadavky pro zkouaku

-A2- mírně pokročilí -dokážete si poradit v jednoduchých situacích týkajících se každodenních temat a Vaaeho bezprostředního okolí.
-B1- středně pokročilí -dokážete porozumět a odpovídajícím způsobem reagovat v situacích vaedního života , sdělit svá přání, potřeby
-B2- pokročilí - ovládáte jazyk natolik, že si dokážete poradit se složitějaími situacemi vaedního života
-C1- velmi pokročilí - ovládáte jazyk natolik, že si dokážete poradit v situacích, vyžadujících hlubaí znalosti jazyka a kulturních zvyklostí.
Zkouaky DELE se skládají z pěti částí: Porozumění čtenému textu, Písemný projev, Poslechové cvičení, Gramatka a slovní zásoba / od A2 Ústní část

10. Cena za výuku apanělatiny za celý rok od září do poloviny května je 19.000,- Kč, celkem 300 hodin při 4 studentech ve skupině - maximální intensita výuky! Možnost splácení ve 4 splátkách po 4.750,- Kč v srpnu, listopadu, lednu a březnu. Cena 63,- Kč za hodinu při 4 studentech ve skupině - nejlepaí nabídka na trhu!